Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

UUSARENDUSPROJEKT

Lühitutvustus:

Enampakkumisel müüakse uusarendusprojekt Saare maakonnas, Saaremaa vallas, Upa külas, Kuressaare linnast 2,9 km kaugusel.

Müüdav arendusprojekt asub väga kiiresti arenevas piirkonnas, on kehtestatud detailplaneeringu ning kõrghaljastusega.

Müüdav uusarendusprojekt piirneb Kaarli tee uuselamute asumiga, kus toimub aktiivne ehitustegevus, Kaarli tee ehituskrundid on välja müüdud.

Kommunikatsioonide väljaehitamist ei ole alustatud. On võetud hinnapakkumised juurdepääsuteede väljaehitamiseks ning vee ja kanalisatsiooni trasside väljaehitamiseks.

Detailplaneering koosneb 54 katastriüksusest; mille kohaselt on ette nähtud 46 elamumaa krunti, lisaks 1 ärimaa katastriüksus,  1 üldkasutatava maa katastriüksus ning 6 katastriüksust on ette nähtud juurdepääsuteedeks (transpordimaaks). 

ENAMPAKKUMISE ALGHIND ON 620 000 (kuussada kakskümmend tuhat) EUROT!

4,33 eurot/m2 kohta.

Lubatud on esitada alla alghinda jäävaid pakkumisi, millega müüjale müügikohustust ei kaasne, kuid samas müüja võib vastu võtta ka alla alghinda jääva pakkumise 72 tunni jooksul alates oksjoni lõppemisest.

Oksjoni algus: 18.11.2021 11:00
Oksjonil osalemise sooviavalduse esitamise lõpuni on:
Oksjoni lõpp:
30.11.2021 13:00
(lõpuni on aega ~ 1 päev, 9 tundi)
Eritingimused:

Oksjonil osalemise sooviavaldus koos automaatpakkumisega tuleb esitada mitte hiljem kui 30 minutit enne oksjoni lõppu.

Oksjoni võitja kohustub ostu-müügi ning asjaõiguslepingu sõlmima hiljemalt 21 tööpäeva jooksul peale oksjoni lõppu.

Peale oksjoni lõppu kohustuvad enampakkumise Võitja ja Müüja allkirjastama müügitehingu tingimuste dokumendi, mille oksjoni Korraldaja edastab notaribüroole lepingu ettevalmistamiseks.

Ostu-müügisumma tuleb Ostjal kanda enne tehingu sõlmimist notari deposiitkontole.

Deposiitkontole kantud ostusumma kantakse Müüjale välja 3 pangapäeva jooksul peale tehingu sõlmimist, ostu-müügi ja asjaõiguslepingu esitamist kinnistusosakonnale ning tingimusel, et kinnistusosakonnale pole esitatud ühtegi teist kinnistamisavaldust.

Kõik kinnistute ostu-müügi ning asjaõiguslepingu(te) sõlmimisega seotud kulud (notaritasu ning riigilõivu) kohustub Ostja enda kanda võtma. 

Alghind:
620 000 €
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit