Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Raie Saaremaa vallas

Lühitutvustus:

Enampakkumisel müüakse Saaremaal Saaremaa vallas Levala külas asuv kasvava metsa raieõigus kogumahuga ca 1032 tm (4,36 hektarit, 100% lageraie). 

 

Alghind 12 000 (kaksteist tuhat) eurot!

 

Lubatud on alla alghinda jäävad pakkumised!

 

Raietöödega on õigus alustada peale ostumüügisumma täielikku tasumist Müüjale.

Raieõiguse Ostjal on keelatud raieõigust edasi võõrandada.

Oksjoni algus: 21.05.2020 10:00
Oksjonil osalemise sooviavalduse esitamise lõpuni on:
Oksjoni lõpp:
04.06.2020 13:00
(lõpuni on aega ~ 7 päeva, 6 tundi)
Eritingimused:

Kasvava metsa raieõiguse müügileping on lisatud oksjoni dokumentatsiooni juurde. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et ta on nõus kasvava metsa raieõiguse lepingu vormiga ja selles sätestatuga.

Kasvava metsa raieõiguse müügileping tuleb sõlmida hiljemalt 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale enampakkumise lõppu. Juhul, kui ostja ostuhinda 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist ei ole täielikult tasunud on Müüjal õigus lepingust taganeda ilma täiendavat lepingu täitmise tähtaega andmata.

Juhul, kui Ostja rikub kasvava metsa raieõiguse müügilepingut, kohustub ta maksma Müüjale leppetrahvi 800 (kaheksasada) eurot ja hüvitama kõik tekkinud kahjud. 

Koos automaatpakkumistega esitatavate oksjonil osalemise sooviavalduste vastuvõtt lõpeb 30 minutit enne oksjoni lõpuaega.

Lubatud on alla alghinda jäävad pakkumised, millega müügikohustust ei kaasne, kuid Müüjal on õigus alla alghinda jääv pakkumine 72 tunni jooksul peale pakkumise saamist vastu võtta. Alla alghinda jääv pakkumine tuleb esitada e-posti teel aadressile info@maaportaal.ee digiallkirjastatuna hiljemalt 24 tunni jooksul peale oksjoni lõppu.

Alghind:
12 000 €
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit