For technical reasons has stopped making tenders and auctions Read more...

Why Maaportaal

888+

professional buyers

22+

years of experience

300%+

price growth

18,8M

earned to the owners
Read more about Maaportaal.ee and follow us on our blog

PRICE CALCULATORS

Packages

Bronze

Want to know what's going on near your properties? Who are the owners of the neighboring properties? As a user of the map application BRONZE package, this and much more is available to you. In addition, you can add one sale ad and a starting auction for FREE every month.

Silver

Be the first to know about new properties for sale on the Land Portal and take part in DIRECT from the OWNER auctions without participation fees! If you want to increase your land ownership and take part in auctions and see sales contacts, then the SILVER package is right for you.

Gold

Maximize the Land Portal environment - save time and money and plan your work more efficiently. As a user of the GOLD package, you will be the first to know about properties coming up for sale near your property, add FREE ads and auctions and much more !.

Clients about us

Tegelen igapäevaselt maade ja metsade vahendusteenuse pakkumisega. Üks maakleriteenuse protsessi osasid on objekti müügiedu ja võimalike ostjate kaardistamine. Kasutan Maaportaal.ee eksperdipaketti ja selle abil näen ära, kes võiks olla objekti potentsiaalsed ostjad ja palju neid võib olla. Samuti saan sealt väga vajalikku infot PRIA põllumassiivide kohta - mida põllul kasvatatakse ja kes ettevõtetest toetust taotleb. Võin kindlalt väita, et eksperdipaketti kasutades olen teeninud lisarahana tuhandeid eurosid ja hoidnud kokku väärtuslikku aega.

Tarmo, real estate broker

Ostsin paar aastat tagasi Lõuna-Eestisse väikse talukoha. Kuna talul vähe maad, siis kavatsen seda lähedusse juurde osta. Olen jälginud erinevaid müügikeskkondi aga ausalt öeldes on see tüütu ja aeganõudev. Sain tuttavalt metsafirma omanikult infot, et Maaportaal.ee kaardile on koondatud müügiinfo erinevates kinnisvaraportaalides olevatest talude ja maade müügikuulutustest ja seal on olemas ka võimalus sisestada ostupiirkonda. Võtsin ühendust Maaportaal.ee klienditoega ja sain kinnitust, et sellised võimalused on tõesti kaardirakenduses olemas. Registreerusin kasutajaks ja ostsin eksperdipaketi kasutusõiguse ning sisestasin oma talu ümber ostuala. Nüüd teeb süsteem minu eest otsimise töö ära ja saadab mulle infot ostualasse müüki tulnud objektide kohta. Mina aga saan keskenduda muudele asjadele.

Ants, cottage owner (33)

Lugesin ajalehest, et Maaportaal.ee on loonud metsaomanikke abistava kaardirakenduse, kuhu on kantud just mind huvitav info PRIA põldude ja suurmaaomanike kohta. Ostsin kaardirakenduse päevapileti ja saingi teada, kes suurtest firmadest minule kuuluva metsatüki lähedal maad omavad. Kuna olen pikalt plaaninud ühte lahustükkidest müüa, siis kaardirakendusest nägingi ära, millisele ettevõttele võiksin seda esimeses järjekorras pakkuda. 

Vello, forest and landowner

Alates eelmise aasta septembrist helistati mulle peaaegu iga päev erinevatest kokkuostufirmadest sooviga metsa ja põldu ära osta. Helistajad tegid erineva suurusega pakkumisi, mis erinesid üksteisest palju kordi. Kuna erinevused olid suured, hakkasin uurima, kus kohast saaksin objektiivsemat hinnainfot. Lõpuks sain abi Maaportaal.ee lehel olevast hinnakalkulaatorist. Kuna kalkulaator andis mulle hinnavahemiku, siis kasutasin hinna täpsustamise võimalust. Saatsin metsakava ja paari päeva pärast oligi vastus olemas. Minu üllatuseks oli täpsustatud turuväärtus telefonipakkumistest enam kui poole võrra kõrgem. Otsustasin metsa Maaportaalis täpsustatud turuväärtusega müüki panna ja tänaseks on kinnistu ka müüdud. Suur tänu kõige eest! Kasutan vajadusel ka edaspidi Maaportaal.ee teenuseid ja soovitan teistelegi. Minu hinnang on 5 tärni!

Heli, forest and landowner

Proovisin varasemalt müüa omal käel aga kui olin suhelnud kuue võimaliku ostjaga tundsin, et minul jääb müügioskustest  ja -teadmistest vajaka. Sellepärast pöördusingi Maaportaal.ee meeskonna poole, kes korraldas enampakkumise ja aitas mind müügiprotsessiga kuni notaritehinguni välja.

Diana, forestowner

Hea, et lõpuks on loodud võimalus korraldada ise internetis metsa müüki. Olen varasemalt ka ise metsa müünud aga nüüd on see interneti kaudu kordades mugavam, sest info jõuab hetkega sadade ostjateni.  Alustasin Maaportaalis müüki kuulutuse lisamisega, sest arvasin, et lehtpuumetsa väga osta ei taheta. Minu üllatuseks oli huvi väga suur. Avastasin, et Maaportaal.ee's on loodud ka võimalus muuta kuulutus oksjoniks ja nii ma tegingi. See käis väga lihtsalt ja kiirelt. Oksjoni kaudu tõusis hind üle 30 protsendi ja tänaseks on leping sõlmitud ning raha käes. Teenisin müügist rohkem, kui oleksin osanud arvata. Kuulutuse muutmine oksjoniks - see on väga tänuväärt lahendus. Tänan Teid Maaportaal.ee!

Mati, forestowner

Peale paaripäevast Maaportaal.ee kaardirakenduse eksperdipaketi kasutusperioodi sain aru, et meie ettevõtte jaoks on kaardi kasutus hädavajalik. Meile kuulub üle Eesti sadu kinnistuid ja meie sooviks on kinnistute arvu suurendada. Valisin aastase eksperdipaketi kasutusõiguse, kuna sellega kaasneb kaks kasutajakohta ja võimalus saada esimeste seas infot eksklusiivsetest kuulutustest ning osaleda oksjonitel ilma osalustasu maksmata. Lisaks saame ise tasuta alghinnaga oksjoneid korraldada juhul, kui midagi müüa plaanime. Hea lahendus on see, et saan ka soovi korral lisada kaardile endale kuuluvate maade kaardikihi, mida teised kasutajad ei näe - nii saan võrrelda müügipakkumisi minu ettevõtte maade või minu enda maade asukohtadega. 

Tiit, forest company owner (42)