Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Miks Maaportaal

888+

professionaalset ostjat

22+

aasta kogemust

300%+

hinnatõus

18,8M

omanikele teenitud
Loe lähemalt Maaportaali kohta ja jälgi meid blogis

HINNAKALKULAATORID

Paketid

Pronks

Soovid teada, mis toimub sinu kinnistute lähiümbruses? Kes on naaberkinnistute omanikud? Kaardirakenduse PRONKS paketi kasutajana on see ja palju muud infot Sinu jaoks olemas. Lisaks saad TASUTA lisada iga kuu ühe müügikuulutuse ning alghinnaga oksjoni.

Hõbe

Saa esimesena teada uutest Maa­portaali müüki lisanduvatest objekti­dest ning osale OTSE OMANIKULT oksjonitel osalustasudeta! Kui soovid suurendada oma maaomandit ja osaleda enam­pakkumistel ja vaadata müügi­kuulutuste kontakte, siis sobib sulle pakett HÕBE.

Kuld

Võta Maaportaali keskkonnast maksimum – hoia kokku aega ja raha ning planeeri oma töid efektiivsemalt. KULD paketi kasutajana saad esimesena infot müüki lisanduvatest objektidest ja lisada ostualasid. Sinu ostualad kuvatakse avalehel koos Sinu ettevõtte logoga.

Kliendid meist

Tegelen igapäevaselt maade ja metsade vahendusteenuse pakkumisega. Üks maakleriteenuse protsessi osasid on objekti müügiedu ja võimalike ostjate kaardistamine. Kasutan Maaportaal.ee eksperdipaketti ja selle abil näen ära, kes võiks olla objekti potentsiaalsed ostjad ja palju neid võib olla. Samuti saan sealt väga vajalikku infot PRIA põllumassiivide kohta - mida põllul kasvatatakse ja kes ettevõtetest toetust taotleb. Võin kindlalt väita, et eksperdipaketti kasutades olen teeninud lisarahana tuhandeid eurosid ja hoidnud kokku väärtuslikku aega.

Tarmo, kinnisvaramaakler (36 a)

Ostsin paar aastat tagasi Lõuna-Eestisse väikse talukoha. Kuna talul vähe maad, siis kavatsen seda lähedusse juurde osta. Olen jälginud erinevaid müügikeskkondi aga ausalt öeldes on see tüütu ja aeganõudev. Sain tuttavalt metsafirma omanikult infot, et Maaportaal.ee kaardile on koondatud müügiinfo erinevates kinnisvaraportaalides olevatest talude ja maade müügikuulutustest ja seal on olemas ka võimalus sisestada ostupiirkonda. Võtsin ühendust Maaportaal.ee klienditoega ja sain kinnitust, et sellised võimalused on tõesti kaardirakenduses olemas. Registreerusin kasutajaks ja ostsin eksperdipaketi kasutusõiguse ning sisestasin oma talu ümber ostuala. Nüüd teeb süsteem minu eest otsimise töö ära ja saadab mulle infot ostualasse müüki tulnud objektide kohta. Mina aga saan keskenduda muudele asjadele.

Ants, suvila omanik (33 a)

Lugesin ajalehest, et Maaportaal.ee on loonud metsaomanikke abistava kaardirakenduse, kuhu on kantud just mind huvitav info PRIA põldude ja suurmaaomanike kohta. Ostsin kaardirakenduse päevapileti ja saingi teada, kes suurtest firmadest minule kuuluva metsatüki lähedal maad omavad. Kuna olen pikalt plaaninud ühte lahustükkidest müüa, siis kaardirakendusest nägingi ära, millisele ettevõttele võiksin seda esimeses järjekorras pakkuda. 

Vello, metsa- ja maaomanik (63 a)

Alates eelmise aasta septembrist helistati mulle peaaegu iga päev erinevatest kokkuostufirmadest sooviga metsa ja põldu ära osta. Helistajad tegid erineva suurusega pakkumisi, mis erinesid üksteisest palju kordi. Kuna erinevused olid suured, hakkasin uurima, kus kohast saaksin objektiivsemat hinnainfot. Lõpuks sain abi Maaportaal.ee lehel olevast hinnakalkulaatorist. Kuna kalkulaator andis mulle hinnavahemiku, siis kasutasin hinna täpsustamise võimalust. Saatsin metsakava ja paari päeva pärast oligi vastus olemas. Minu üllatuseks oli täpsustatud turuväärtus telefonipakkumistest enam kui poole võrra kõrgem. Otsustasin metsa Maaportaalis täpsustatud turuväärtusega müüki panna ja tänaseks on kinnistu ka müüdud. Suur tänu kõige eest! Kasutan vajadusel ka edaspidi Maaportaal.ee teenuseid ja soovitan teistelegi. Minu hinnang on 5 tärni!

Heli, metsa- ja maaomanik (59 a)

Proovisin varasemalt müüa omal käel aga kui olin suhelnud kuue võimaliku ostjaga tundsin, et minul jääb müügioskustest  ja -teadmistest vajaka. Sellepärast pöördusingi Maaportaal.ee meeskonna poole, kes korraldas enampakkumise ja aitas mind müügiprotsessiga kuni notaritehinguni välja.

Diana, metsaomanik (51 a)

Hea, et lõpuks on loodud võimalus korraldada ise internetis metsa müüki. Olen varasemalt ka ise metsa müünud aga nüüd on see interneti kaudu kordades mugavam, sest info jõuab hetkega sadade ostjateni.  Alustasin Maaportaalis müüki kuulutuse lisamisega, sest arvasin, et lehtpuumetsa väga osta ei taheta. Minu üllatuseks oli huvi väga suur. Avastasin, et Maaportaal.ee's on loodud ka võimalus muuta kuulutus oksjoniks ja nii ma tegingi. See käis väga lihtsalt ja kiirelt. Oksjoni kaudu tõusis hind üle 30 protsendi ja tänaseks on leping sõlmitud ning raha käes. Teenisin müügist rohkem, kui oleksin osanud arvata. Kuulutuse muutmine oksjoniks - see on väga tänuväärt lahendus. Tänan Teid Maaportaal.ee!

Mati, metsaomanik (60 a)

Peale paaripäevast Maaportaal.ee kaardirakenduse eksperdipaketi kasutusperioodi sain aru, et meie ettevõtte jaoks on kaardi kasutus hädavajalik. Meile kuulub üle Eesti sadu kinnistuid ja meie sooviks on kinnistute arvu suurendada. Valisin aastase eksperdipaketi kasutusõiguse, kuna sellega kaasneb kaks kasutajakohta ja võimalus saada esimeste seas infot eksklusiivsetest kuulutustest ning osaleda oksjonitel ilma osalustasu maksmata. Lisaks saame ise tasuta alghinnaga oksjoneid korraldada juhul, kui midagi müüa plaanime. Hea lahendus on see, et saan ka soovi korral lisada kaardile endale kuuluvate maade kaardikihi, mida teised kasutajad ei näe - nii saan võrrelda müügipakkumisi minu ettevõtte maade või minu enda maade asukohtadega. 

Tiit, metsafirma omanik (42 a)